lat.jpg eng.jpg rus.jpg

Iespējams, tā ir liktenīga sakritība, ka viesnīca ORINOKO atrodas vienā no gleznainākajām Latvijas vietām – Daugavas senlejā.

Pie mums ir skaisti jebkurā gadalaikā. Atbrauciet, kad sāk ziedēt vizbules un Daugavas ūdens burtiski dzirkstī no saules stariem. Vasarā, kad sutīgās dienās pār upi briest melni negaisa mākoņi un pēc lietus ir tik patīkami staigāt basām kājām. Rudens krāsas ir viskošākās, izbrauciet ar laivu, lai savām acīm skatītu krāšņo ainavu abos Daugavas krastos. Būsiet mīļi gaidīti ziemā, kad baltais klusums ir tik bezgalīgs, bet reizēm to pārtrauc klusa ledus dunoņa – upe arī ziemā turpina savu dzīvi.

Vai atminaties, kad pēdējo reizi apmeklējāt majestātiskās Kokneses pilsdrupas vai pastaigājāties gar gleznaino Pērses upes krastu? Vai zināt, ka otrpus ORINOKO, Daugavas pretējā krastā dzelmē slēpjas viens no brīnumainākajiem dabas pieminekļiem Staburags? Tepat netālu, Daugavas vidū ir sala, uz kuras top Likteņdārzs – simboliska vieta, kur satiksies pagātne, tagadne un nākotne, te būs piemiņas vieta visiem tiem cilvēkiem, kas zuduši Latvijai 20. gadsimtā.

Daugavas senleja ir kā skaists pārsteigums, tāpēc apvienojiet patīkamo ar lietderīgo – atpūtu brīvā dabā ar izzinošu informāciju!


© Orinoko SIA - All rights reserved
Beģēni, Kokneses novads, Kokneses pagasts, LV-5113
Tel: +371 26637918, Fax: +371 65120417, E-mail: hotelorinoko@gmail.com