lat.jpg eng.jpg rus.jpg

Darba devēji ir pārliecinājušies, ka vislabākos darba rezultātus spēj sasniegt motivēts darbinieks, kas strādā tam piemērotos apstākļos. Tomēr, lai cik perfekti un moderni būtu iekārtots birojs, patīkama vides maiņa sniedz pozitīvus impulsus jauniem mērķiem un vēl vairāk saliedē komandu.

Viesnīca ORINOKO piedāvā lieliskus apstākļus dažādu nelielu lietišķu pasākumu organizēšanai. Semināri, darbinieku apmācības, projektu prezentācijas, vadības sanāksmes vai darījumu tikšanās – jūsu rīcībā būs mūsu mazā konferenču zāle, kas paredzēta līdz 20 personām. Kvalitatīva darba procesa nodrošināšanai zāle aprīkota ar visu nepieciešamo biroja tehniku un modernām komunikāciju tehnoloģijām, tostarp bezvadu internetu. Telpā darbojas gaisa kondicionēšanas iekārtas, kas vasarā ļauj strādāt patīkamā vēsumā, bet pārējos gadalaikos nodrošina gaisa apmaiņu, kas īpaši svarīga telpās, kur vienlaikus atrodas vairāk cilvēku.

Konferenču zāli ar nolūku esam ierīkojuši tā, lai vienu tās sienu veidotu lieli logi. Caur tiem paveras skats uz Daugavu un tās nebeidzamo plašumu. Ja liekas, nogurums tūlīt ņems virsroku, uz mirkli pavērojiet aiz loga redzamo ainavu. Domas sakārtojas un spēki atgriežas. Lai top jaunas idejas!


© Orinoko SIA - All rights reserved
Beģēni, Kokneses novads, Kokneses pagasts, LV-5113
Tel: +371 26637918, Fax: +371 65120417, E-mail: hotelorinoko@gmail.com