lat.jpg eng.jpg rus.jpg

Plānojot un organizējot plašāka mēroga pasākumus – gan lietišķus, gan svinīgus - viens no svarīgākajiem nosacījumiem ir atbilstoša norises vietas izvēle. Tieši vieta ir tā, kas pasākuma rīkotājiem palīdz scenāriju padarīt vēl daudzpusīgāku un interesantāku. Ēka aprīkota tā, lai ērti justos arī cilvēki ar īpašām vajadzībām. Pasākumos, kur piedalās daudz dalībnieku un viesu, ir būtiski, lai visi galvenie pakalpojumi tiktu piedāvāti uz vietas – atbilstošs telpu iekārtojums ar vajadzīgo mēbeļu skaitu, tehniskais nodrošinājums, ēdināšanas serviss, kas piedāvā uz vietas gatavotu maltīti, izklaides un nakts atpūtas iespējas utt.

Viesnīca ORINOKO Jums piedāvā visu nepieciešamo pasākumu organizēšanai. Šim nolūkam paredzēta lielā zāle 420 kvm platībā, kas attiecīgi pielāgojama konferenču vai svinību vajadzībām. Tā ir plaša telpa, ar pārdomātu, laikmetīgu interjeru, daudziem logiem, kas nodrošina dabīgo apgaismojumu un ļauj baudīt skaisto ainavu ārpusē. Zālē pieejams viss darbam un svētku norisei nepieciešamais aprīkojums: kvalitatīva audio un video aparatūra, ekrāns, projektors u.c. Telpa aprīkota ar gaisa kondicionēšanas iekārtām.

Lietišķiem pasākumiem zāles ietilpība paredzēta līdz 150 personām, svinībām – līdz 100 personām. Atbilstoši gadalaikam šiem nolūkiem piedāvājam izmantot arī ORINOKO kompleksa teritoriju.


© Orinoko SIA - All rights reserved
Beģēni, Kokneses novads, Kokneses pagasts, LV-5113
Tel: +371 26637918, Fax: +371 65120417, E-mail: hotelorinoko@gmail.com